пʼятниця, 29 квітня 2016 р.

Набір в ДК скрап-студії "З любов'ю"

Всім привіт!

Я знову подаю заявочку, скрап-студія "З любов'ю" проводить набір в ДК, кому цікаво то маєте ще час до 30 квітня також податись.

Про себе писати багато не буду, це все як у всіх мабуть :) Зі школи любила щось шити різати клеїти малювати, але потім було кохання робота і часу вже не вистачало, а потім як пішла в перший декрет то все - пропала, потонула в листівках альбомах і нових видах рукоділля. За свою творчу так сказати кар'єру я спробувала дуже багато різних видів рукоділля і технік, і декупажила, і ліпила з глини полімерної, і шила вишивала, та все таки останні роки працюю тільки з листівками та альбомами, і  декорую все шо можна вдома задекорувати, баночки шкляночки рамки, подушки :) В листівках надаю перевагу КАС стилю або наближеному до нього, Інколи роблю експерименти й в інших стилях та все-таки, КАС моє все :) Хочеться попрацювати в команді, з такими ж творчими та енергійними людьми.

З робіт вибрати 5 дуже складно, якщо будуть сумніви і бажання переглянути більше робіт, то ось тут можна глянути більше , а тут покажу останні і одні з улюблених


А це бонус :)

Топери в процесі розмальовування


і готові 

До зустрічі :)


2 коментарі: