понеділок, 25 квітня 2016 р.

Донабір в ДК Art Club UA

Дякуючи Art Club UA відчула себе знову студенткою, заскакую в останній вагон так сказати :) Сьогодні випадково побачила, що вони проводять донабір в свою ДК. Я ніколи в жодній ДК не була і подавалась на таку відповідальну роботу лише раз. І участі в їх конкурсах не брала. Але все завжди буває вперше.

Тому спробую, а раптом мені пощастить попасти в ДК і попрацювати з творчими енергійними людьми. Про себе писати багато не буду, це все як у всіх мабуть :) Зі школи любила щось шити різати клеїти малювати, але потім було кохання робота і часу вже не вистачало, а потім як пішла в перший декрет то все - пропала, потонула в листівках альбомах і нових видах рукоділля. За свою творчу так сказати кар'єру я спробувала дуже багато різних технік, і декупажила, і ліпила з глини полімерної, і шила вишивала, та все таки останнім часом працюю тільки з листівками та альбомами, і  декорую все шо можна вдома задекорувати, баночки шкляночки рамки, подушки :) Захопилась останнім часом бом бонами, ніби нічого особливого а вже вся хата в гірляндах, в дитини 8 обручів і море резинок і брошок з ними. Якось згрубша отак, буду рада новим знайомствам і челенджам. 

З робіт вибрати 5 дуже складно, якщо будуть сумніви і бажання переглянути ще якісь то ось тут можна глянути більше , а тут покажу останні і одні з улюблених


А це бонус :)

Топери в процесі розмальовування


і готові 


Всім гарного дня і з нетерпінням чекаємо результатів 2 коментарі: