середа, 25 вересня 2013 р.

Всім гарного сонячного ранку, я от відправила дитину з чоловіком в садок, вирішила сьогодні похалявити і щоб він завозив :) і сиджу насолоджуюсь тишею, нарешті маю час показати листівку яку робила, надихнувшись роботами Яни в проекті Новорічні листівки разом: Прості та швидкі листівки у стилі Clean & Simple . Якщо перейдете за посиланням, то побачите стільки гарних робіт від запрошених дизайнерів проекту і отримаєте море натхнення, але мені все таки роботи Яни най-най до душі, теж люблю цей стиль.

За правилами проекту свою роботу можна робити, скопіювавши роботу дизайнера, частково скопіювавши або просто надихнутись і зробити щось зовсім своє. Мені дуже сподобалась ось ця робота Яни (ліва), і я вам скажу що на вигляд ніби всі зрозуміло і просто, а для відтворення вона все-таки складна :)


А ось що вийшло в мене, не настільки лаконічно і святково проте все-таки в ній є щось тепле і мене тішить, що вживу вона таки виглядає трішки гарніше ніж вийшла на фото ( на фото в мене якось по кольорах в першу чергу напис сильно виділяється, насправді все гармонійніше)А ще отримала гарну новину, моя робота знову в топі по завданню "Завдання за скетчем№18"

Ось вона моя ластівка, ось так, сиджу і тішусь


Всім гарного дня! Йду робити каву, поки є можливість, бо ми тільки перші тижні ходимо в садок, звикаємо, і не завжди день без плачу, тож треба бути напоготові їхати по мацьопу.

5 коментарів: