субота, 6 липня 2013 р.

А в мами сьогодні свято

Сьогодні в моєї мамусі великий день - вона ще на рік мудріша стала :) І я довго мудрувала щоб таке їй спрезентувати, в результаті зробила листівку дуже простеньку, але повну теплих почуттів і зробила таку собі кулінарну книгу, робила вперше таку річ, і за обмежений термін (менше ніж за добу справилась) то наразі незнаю чи врахувала все що треба, в разі чого її можна легко поправити бо вона скріплена кільцями. Але для себе вирішила, що кільця не для мене, мій біндер - це найбільший помічник, і якщо колись робитиму собі таку книгу то тільки на кільцях, а до того мушу собі записати що мені треба щоб було в кулінарній книзі, бо потім вже не буде як поправити :)

Отож поки показую листівку, бо хочу взяти з нею участь в завданні від ЗробиСама "листівки з мовними хмарками" і хочу виграти ножі з нового релізу Spellbinders! Для цієї листівки використала ножі Spellbinders Shapeabilities Butterflies Dies і Spellbinders Say What? Dies

Метелик - це тиснення ножами, а хмарка-сердечко вирізана і через неї видно серединку листівки і моє послання мамі :)Немає коментарів:

Дописати коментар